Kontakt

Välkommen att höra av dig till oss, vi svarar inom kort. Skicka ett meddelande via formuläret här intill alternativt kontakta oss direkt via mail eller telefon.

Skriv till oss

Telefon

070-764 91 11

E-post

info@ritek.se

Adress

Döbelnsgatan 17, 90330 Umeå

Medarbetare

Daniel Wikström
Verksamhetschef

daniel.wikstrom@ritek.se
070 – 382 01 11

Reinhold Isaksson
Affärsområdeschef

reinhold.isaksson@ritek.se
070 – 764 91 11

Anna Brodin
HR & Ekonomi

anna.brodin@ritek.se
070 – 389 99 89

Anders Sjödin
Projektledare

anders.sjodin@ritek.se
070 – 200 01 13

Tommy Kristoffersson
Projektledare
Urban Wiklund
Projektledare

urban.wiklund@ritek.se
070 – 376 61 74

Roger Strand
Projektledare

roger.strand@ritek.se
072 – 538 31 11

Christer Vredin
Konstruktör

christer.vredin@ritek.se
072 – 231 41 11

Tim Harrysson
Projektledare

tim.harrysson@ritek.se
070 – 340 91 11

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen på vår hemsida. Genom att fortsätta använda vår hemsida godkänner du användandet av cookies. Läs mer om cookies här.